زندگی خنده دار انسانی !

زندگی خنده دار انسانی !

زمانی که در انسانیت به سر می برم ، پدر و مادر و خدا برایم تنها دارایی حساب می شوند ولی گاهی که به تنهایی خودم بر میگردم می بینم این سه شخص یا سه واژه بسیار خنده دار است !
یک ریتم ، یک عادت و من خسته از عادت به زندگی کردن زندگی که تنها تو سرگرمی تا مرگت بیاید و این غیر قابل درک است برای من که چرا یک نفر دیگر را به این دنیا بیاورم که زندگی کند چند سالی و بعد بمیرد و او هم مانند من سالیان سال سرگردان باشد .
گاهی در تنهایی خود عاشق عشق می شوم ، عاشق بوی دختر ها یا زن ها یا نه عاشق چهره های آنها ولی دنیای دنیای تنهایی و خیانت است !
نام از وفا جایی نمی زنم چرا که نه وفایی از خود دیدم نه از دیگران و اکثر احترامات و وفاها تنها به خاطر جایگاه اجتماعی و انسانی ماست ولی در واقعیت درون انسان اکثر انسان ها بدنام درونی توسط خودشان هستند البته اگر به کارهایی که چشم بسته یا از روی احساس انجام میدهند فکر کنند .

و واقعا زندگی زجر آور و خنده داری است زندگی انسانی و من گاهی دوست دارم تمام این دنیا و خدایش را نابود کنم تا دیگر همچین حال یا آینده ای برای هیچ جنبنده ای نبینم .

بیزارم از تو ای خدا ، بیزار از تمام نیاز هایی که درون من گذاشته ای و من باید از آنها دوری کنم چرا که خسته از دل شکستن ها ، دیدن اشک ها و شکستن انسان ها .

خدایا من دیگر نمی توانم بخندم و دیگر نه می توانم سوالی بپرسم و نه زندگی کنم و همیشه افسردگی یا سرخوشی همراه من است که همراه با دیوانگی کامل است .

.

تصویر از rakshasa

بدون ديگاه

ارسال یک نظر

Last.today Mr last تلگرام آقای آخرویدا آزما سایت شیراز vinfo ابزار وبمستر Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last آقای آخر آقای آخر کیست Mr last Mr last Mr last Mr last CV Mr last Dansk CV آقای آخر Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last آقای آخر Mr last> Mr last> یوتیوب آقای آخر