آقای آخر کیست ؟

آقای آخر کیست ؟

آقای آخر شخصیت درون و خسته ای است که سالیان سال است در شخصی به نام من خانه کرده است و گاه با او اخت می گیرم گاه از او دور میشوم و گاه عاشق او می شوم یک خود درون نسبتا زیبا ولی خسته و خندان ، هر از گاهی می نویسد ، هر از گاه از دور می نشید و تنها نگاه میکند و عجله آدمیان برای اول شدن را می بیند ، گاه یک دیکتاتور بی آزار ! ، گاه یک پیامبر خدا ! گاه یک بیکارِ بیمارِ از خدا بی خبر ! و در نهایت با کد های کامپیوتر بازی میکند .

او در حال حاضر پناهنده هفت و یک دانمارک دارد و تمام تلاشش این است که هیچ شود ! هیچ از دنیا پر از وجود خدایی از هیچ ، که خالی از هیچ ، ملتی و نژاد و عیده و درک است !
آن خدا هیچ است و درگفتار دنیوی نام او را یهوه می داند .
تمام الاش خود را می کند برای انسان شدن ولی انسان شدن واقعی سخت شعار او ” به نام خدا ، برای خدا و خلقش ، هیچ شو ، هللویا !

و اینجا در این وب سایت شما می توانید نمونه کارهای طراحی و برنامه نویسی سایت و نوشته های او را می ببنید .

ها ها ها خوشبختم .
در شبکه های توییتر ، یوتیوب ، فیس بوک ، ساندکلود ، گیت هاب فعال هستم .

با احترام شمشون آخر ( آقای آخر )

Last.today Mr last تلگرام آقای آخرویدا آزما سایت شیراز vinfo ابزار وبمستر Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last آقای آخر آقای آخر کیست Mr last Mr last Mr last Mr last CV Mr last Dansk CV آقای آخر Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last آقای آخر Mr last> Mr last> یوتیوب آقای آخر